Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Futbalový turnaj o putovný pohár veliteľa PMJ pod záštitou predsedu TTSK - 2015

E-mail Vytlačiť PDF
Dňa 20.3.2015 (piatok) sa v mestskej športovej hale "Družba" v Trnave uskutočnil 3. ročník medzinárodného turnaja v sálovom futbale o putovný pohár veliteľa PMJ Trnava pod záštitou predsedu Trnavského samosprávneho kraja. Organizáciu na seba prevzalo vedenie Územnej úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA v úzkej spolupráci so svojimi členmi z Pohotovostnej motorizovanej jednotky odboru poriadkovej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave. Konkrétne s ich veliteľom pplk. PhDr. Ivanom Karperom spolu s realizačným tímom - mjr. Mgr. Rudolfom Hýbelom, npor. Bc. Rudolfom Garažiom, npor. Jánom Uherčíkom, práp. Andrejom Císarom a ppráp. Adamom Gažkom
     Na treťom ročníku sa okrem tradičných účastníkov PMJ Trnava, PPÚ Trnava, ZVJS Hrnčiarovce n/P., Old Boys PMJ Trnava a pražských SKP 158 a Stará garda, predstavil aj nováčik OŠK Dolná Krupá. Osvedčený kľúč turnaja zostal zachovaný, hralo sa 20 minút bez prestávky, systémom 5 hráčov v poli plus brankár. Mužstvá boli rozdelené do dvoch štvorčlenných skupín. Už tradične sme boli svedkami veľmi kvalitných a vyrovnaných stretnutí. I tento ročník sa niesol v duchu Fair play a odohrával sa v žičlivej priateľskej atmosfére. V súboji o tretie miesto nastúpili proti sebe vlaňajší finalisti PMJ Trnava a mužstvo TTSK Trnava. Stretnutie lepšie zvládli hráči  TTSK a obsadili tak bronzovú priečku. Vo finále sa stretli víťazi skupín: ZVJS Hrnčiarovce a prekvapenie celého turnaja PPÚ Trnava. (pozn. 2014 8.miesto) Vo finále sa viac darilo mužstvu ZVJS a tak sa mohli jeho hráči po záverečnom hvizde rozhodcu tešiť z celkového prvého miesta. Zopakovali tak triumf z prvého ročníka.
     Každý, kto sa tohto podujatia zúčastnil, či už ako hráč alebo divák, si určite odniesol iba pozitívne dojmy. Najmä však výprava z metropoly Českej republiky, pre ktorú domáci organizátori pripravili trojdňový bohatý kultúrno-spoločenský program s vyvrcholením v kaštieli v Dolnej Krupej.

     Na záver by aj touto cestou organizátori radi poďakovali všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom podieľali na príprave a samotnom priebehu turnaja, predovšetkým rodine Kociánovej a všetkým dobrovoľníkom.

 
Konečné poradie turnaja „O putovný pohár veliteľa PMJ Trnava 2015“:

1.       ZVJS Hrnčiarovce nad Parnou PMJ Praha
2.       PPÚ Trnava
3.       TTSK
4.       PMJ Trnava
5.      SKP FC 158 Praha
6.       Old Boys PMJ Trnava
7.      OŠK Dolná Krupá
8.      Stará garda Praha
 
najlepší strelec: Juraj Pokrývka (ZVJS)
najlepší hráč: Patrik Krchnák (PPÚ Trnava)
najlepší brankár: Michal Kuzma (PMJ Trnava)
najstarší hráč: Antonín Vondráček (Stará Garda)