Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Vianočný turnaj o Pohár IPA Trnava v kolkoch - 13.12.2014

E-mail Vytlačiť PDF
Dňa 13.12.2014 sa v čase od 10,00 hod. v priestoroch kolkárskeho oddielu ŠK Modranka v Trnave uskutočnil už VI. ročník podujatia s názvom "Vianočný turnaj o Pohár IPA Trnava v kolkoch", ktoré organizovala Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA. Hneď na začiatku vedúci Územnej úradovne Trnava Slovenskej sekcie IPA Mgr. Martin Kupkovič srdečne privítal všetkých účastníkov, oboznámil so systémom turnaja a vyjadril presvedčenie, že aj počas tohtoročnej akcie bude super atmosféra s možnosťou sa príjemne zabaviť nielen športovým, ale aj spoločenským vyžitím ako po minulé ročníky. 

     Následne sa členovia územnej úradovne pustili "do zápolenia" a  podľa pripraveného rozpisu boli postupne volaní na štyri kolkárske dráhy. Po absolvovaní súťaže, ktorá pozostávala zo štyroch kôl (systém hry - 10 do plných a 10 "dorážka") a sčítaní dosiahnutých bodov sa uskutočnilo oficiálne vyhlásenie výsledkov so všetkým, čo k tomu patrí (poháre a diplomy), pričom ocenenia odovzdával vedúci našej územnej úradovne. 

    V disciplíne jednotlivcov sa na prvom mieste umiestnil
Martin Kupkovič (272 bodov), na druhom mieste Roman Gese (258 bodov), a tretie miesto získal Branislav Dorušinec (251 bodov).

     V disciplíne družstiev sa na prvom mieste umiestnilo družstvo v zložení Branislav Dorušinec, Zdenko Hlavatý, Pavol Kondel (spolu 680 bodov), na druhom mieste družstvo v zložení Ivan Karper, Ľudovít Zachar, Martin Kupkovič (spolu 634 bodov) a tretie miesto získalo družstvo v zložení Roman Gese, Peter Kapitán, Milan Ševčík (spolu 612 bodov). 

     Po vyhodnotení bolo zo strany vedenia územnej úradovne pre všetkých zúčastnených pripravené pohostenie vo forme dobrého obeda a samozrejme po dobrom jedle bol vytvorený priestor na niekoľko hodinové priateľské rozhovory aj pri poháriku vínka. Podľa vyjadrenia prítomných boli všetci veľmi spokojní a prisľúbili účasť aj na prípadnom VII. ročníku.

Fotografie z podujatia "Vianočný turnaj o Pohár IP Trnava v kolkoch" si môžete pozrieť vo Fotogalérii.