Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Futbalový turnaj o Pohár riaditeľa ÚVTOS Hrnčiarovce/Parnou - Trnava - 5.12.2014

E-mail Vytlačiť PDF
Dňa 5.12.2013 sa v čase od 08,00 hod. v Mestskej športovej hale na Rybníkovej ulici v Trnave uskutočnil futbalový turnaj o Pohár riaditeľa ÚVTOS Hrnčiarovce nad Parnou (plk. PhDr. Jaroslav Jánoš PhD.), ktorý organizoval ÚVTOS Hrnčiarovce nad Parnou v spolupráci s Územnou úradovňou Trnava Slovenskej sekcie IPA. Územnú úradovňu na turnaji reprezentovali naši členovia z pohotovostnej motorizovanej jednotky odboru poriadkovej polície Krajského riaditeľstva PZ v Trnave. Na turnaji sa zúčastnilo celkovo 6 mužstiev, ktoré boli rozdelené do dvoch základných skupín. V A skupine sa stretli mužstvá z ÚVV Bratislava, ÚVTOS Hrnčiarovce nad Parnou, ÚVV Nitra. V skupine B na seba narazili družstvá z ÚVTOS Želiezovce, HaZZ Trnava a PMJ Trnava.

     Do semifinále postúpili z A skupiny tímy ÚVV Bratislava a ÚVTOS Hrnčiarovce nad Parnou, zo skupiny B postupovali ÚVTOS Želiezovce a PMJ Trnava. Družstvo PMJ Trnava narazilo na mužstvo ÚVV Bratislava, s ktorým po tuhom boji prehrali 3:7. V druhom semifinálovom zápase hrali proti sebe ÚVTOS Želiezovce a domáce mužstvo ÚVTOS Hrnčiarovce nad Parnou. Po jednoznačnom výsledku 6:0 postúpili do finále Hrnčiarovce. Finálové stretnutie medzi ÚVV Bratislava a ÚVTOS Hrnčiarovce nad Parnou sa v riadnom hracom čase skončilo remízou 3:3 a tak prišli na rad strely zo značky pokutového kopu. Pevnejšie nervy v nich preukázali futbalisti ÚVTOS Hrnčiarovce nad Parnou a mohli sa tak radovať z prvého miesta. Cenu pre najlepšieho hráča turnaja si prevzal Daniel Benkovský z HaZZ Trnava, najlepším brankárom bol organizátormi zvolený Tomáš Ševčík z ÚVTOS Hrnčiarovce nad Parnou a najlepším strelcom sa stal Richard Šál z ÚVTOS Želiezovce s 15-timi gólmi.

Po organizačnej a športovej stránke bol turnaj zorganizovaný na veľmi vysokej úrovni, za čo organizátorom ďakujeme a tešíme sa na ďalší ročník.
  
Celkové poradie:

1.      ÚVTOS Hrnčiarovce nad Parnou
2.      ÚVV Bratislava
3.      ÚVTOS Želiezovce
4.      PMJ Trnava
5.      HaZZ Trnava
6.      ÚVV Nitra