Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Vianočný turnaj o Pohár IPA Trnava v kolkoch - 10.12.2011

E-mail Vytlačiť PDF
Dňa 10.12.2011 sa v čase od 10,00 hod. v priestoroch kolkárskeho oddielu ŠK Modranka v Trnave uskutočnil už III. ročník podujatia s názvom "Vianočný turnaj o Pohár IPA Trnava v kolkoch", ktoré organizovala Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA. Hneď na začiatku vedúci Územnej úradovne Trnava Slovenskej sekcie IPA Mgr. Martin Kupkovič srdečne privítal všetkých účastníkov a vzápätí im poďakoval za ich ochotu zúčastniť sa tohto športovo-spoločenského podujatia. Taktiež ospravedlnil viacerých prihlásených členov, ktorí sa mu telefonicky ozvali s tým, že sa nebudú môcť turnaja zúčastniť zo zdravotných dôvodov, hoci veľmi chceli (pozn. v tom čase totiž "vypuklo" chrípkové obdobie). Aj napriek menšiemu počtu štartujúcich (celkovo 14 členov) však vyjadril presvedčenie, že aj počas tohtoročnej akcie bude dobrá atmosféra s možnosťou sa príjemne zabaviť ako po roky minulé. 

     Následne sa členovia územnej úradovne pustili "do boja" a  podľa pripraveného rozpisu boli postupne volaní na štyri kolkárske dráhy, kde pri ovládacích pultoch bol zo strany kolkárne zabezpečený odborný pracovník, ktorému tak isto patrí naše poďakovanie. 

     Po absolvovaní súťaže, ktorá pozostávala až zo šiestych kôl (systém hry - 10 do plných a 10 "dorážka") a sčítaní dosiahnutých bodov sa uskutočnilo oficiálne vyhlásenie výsledkov so všetkým, čo k tomu patrí (poháre a diplomy), pričom ocenenia odovzdával vedúci našej územnej úradovne. 

    V disciplíne jednotlivcov sa na prvom mieste umiestnil
Roman Gese (413 bodov), na druhom mieste Martin Kupkovič (397 bodov), a tretie miesto vo svoj prospech získal Erik Gajdoš (391 bodov).

     V disciplíne družstiev sa na prvom mieste umiestnilo družstvo v zložení Erik Gajdoš, Miroslav Žák, Karol Gajarský (spolu 1094 bodov), na druhom mieste družstvo v zložení Roman Gese, Peter Grunský, Martin Kupkovič (spolu 1058 bodov) a tretie miesto získalo družstvo v zložení Zdenko Hlavatý, Ľudovít Zachar, Karol Kamenár (spolu 879 bodov). 

     Po vyhodnotení bolo zo strany vedenia územnej úradovne pre všetkých zúčastnených pripravené pohostenie vo forme dobrého bravčového rezňa s majonézovým šalátom resp. ryžou s kompótom a samozrejme po tomto bol vytvorený priestor na niekoľko hodinové priateľské rozhovory aj pri poháriku vínka. Podľa vyjadrenia prítomných boli všetci veľmi spokojní a prisľúbili účasť aj na prípadnom IV. ročníku.

 Fotografie z podujatia "Vianočný turnaj o Pohár IP Trnava v kolkoch" si môžete pozrieť vo Fotogalérii.