Územná úradovňa Trnava Slovenskej sekcie IPA

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

IPA SummerFest 2011 - Trnava - 29.8.2011

E-mail Vytlačiť PDF
   Dňa 29.8.2011 sa v čase od 10,00 hod. na strelnici Národného streleckého športového centra (Štrky) v Trnave uskutočnil už tretí ročník podujatia pod názvom "IPA SummerFest 2011", ktoré pre svojich členov a ich rodinných príslušníkov pripravilo vedenie Územnej úradovne Trnava Slovenskej sekcie IPA. Tento rok sa na podujatí, ktoré je venované hlavne deťom, zúčastnilo celkovo 160 ľudí rôzneho veku (pozn. 86 dospelých a 74 detí).
    P
ri vstupe do areálu strelnice boli účastníci so svojimi ratolesťami privítaní členmi vedenia územnej úradovne, pričom každé z príchádzajúcich detí dostalo pripravený darček v podobe prezentov s logom územnej úradovne (tričko s nápisom "IPA SummerFest 2011", hrnček, balón, ...) a niekoľkých cukríkov a lízaniek. Pre najmenších bolo opäť pripravených niekoľko atrakcií ako napríklad veľká 7,5 metrová nafukovacia šmykľavka, skákacia trampolína, či nafukovací skákací hrad. Okrem toho mali možnosť zajazdiť si na koníkovi, pozrieť si "vystúpenie" policajného psovoda so svojim psíkom a samozrejme sa zúčastniť súťaže v disciplíne streľba zo vzduchovky. Dospelí zase mali možnosť súťažne sa potrápiť v streľbe z malorážky s optikou na 50 metrov a prípadne si vyskúšať streľbu aj z iných zbraní ako napr. pištole, samopalu vz 58, či brokovnice. Medzi jednotlivými aktivitami zostávalo dostatok času dať si niečo dobré pod zub. V bufete strelnice boli pre účastníkov pripravené porcie cigánskej pečienky v žemli, klobásky resp. párky a nejaký ten nápoj. Ak však ani to nepostačovalo na "zahnanie" hľadu, bola možnosť si vybrať aj niečo z pestrej ponuky bufetu.

A ako dopadli súťaže?

Streľba zo vzduchovky
Kategória – Deti:
1.       miesto – Klaudia Hrutková
2.       miesto – Denisa Hrutková
3.       miesto – Erik Dorušinec
 
Streľba z malorážky
Kategória - Ženy:
1.       miesto – Adriana Dorušincová
2.       miesto – Katarína Kupkovičová
3.       miesto – Radka Šturmová

      A zhodnotenie podujatia? Z roka na rok prichádza viac a viac ľudí, pričom v roku 2012 spravíme všetko preto, aby sme tento náš malý "sviatok" čo najviac spestrili a pre účastníkov pripravili aj nové atrakcie a súťaže.
 
    
Na záver treba poďakovať našim sponzorom, pánovi Kamilovi Dudovi (majiteľovi bufetu v areáli strelnice), ako aj  samotným pracovníkom strelnice, za poskytnutú pomoc pri realizácii tohto pekného podujatia.
 
Fotografie z podujatia "IPA SummerFest 2011" si môžete pozrieť vo Fotogalérii.